ТОВ Автолідер
Офіційний дилер Citroen
м.Хмельницький, Проспект Миру, 107/1
тел:+38 (0382) 71-86-00
   
Опис
Тест-Драйв
Відео
Прайс на 2018 р.в.
Прайс на 2019 р.в.
Подписка на рассылку

Citroen SpaceTourer

ДИЗАЙН

М'які лінії кузова Citroën SpaceTourer позбавлені зайвої агресії, надаючи відчуття надійності і витривалості автомобіля.
Колеса і короткі звіси підкреслюють гармонійні загальні пропорції SpaceTourer при максимально просторому салоні.

ТРИ ВАРІАНТИ ДОВЖИНИ

SpaceTourer доступний в трьох варіантах довжини кузова: L1 (4,60), L2 (4,95 м) і L3 (5, 30 м) *; в ньому зручно розмістяться до 9 чоловік. Просторий і комфортний автомобіль, в якому дорога здасться набагато коротше! * Версія буде доступна в червні 2017

ВСЬОГО 1,90 М У ВИСОТУ

Більше не потрібно протискуватися! Citroën SpaceTourer заїде навіть на низькі підземні парковки. Завдяки оптимальним габаритам SpaceTourer (довжина до 5,30 м, ширина 1,92 м, висота 1,90 м) в поєднанні з електрогідравлічним рульовим управлінням (діаметр розвороту близько 12 м, радіус розвороту близько 6 м), новинка показує себе дуже гнучкою і маневреної. Сітроен SpaceTourer - автомобіль, який ідеально відповідає вимогам бізнесу або сім'ї в сучасному мегаполісі.

КОМФОРТ І ЗАТИШОК

Просторий салон Сітроен SpaceTourer забезпечить кожному пасажиру комфорт на найвищому рівні. Тривалі подорожі або короткі переміщення по місту - у випадку з Citroën SpaceTourer все поїздки перетворюються в хвилини відпочинку і моменти розслаблення, які поділяють всі пасажири.

КОРИСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Citroën SpaceTourer пропонує масу функцій і технологій, які роблять життя простіше: бесьключевой доступ в салон, зсувні бічні двері з електроприводом і безконтактне відкривання дверей по руху ногою, проекційний головою вгору дисплей, система дублювання екрану смартфона екрану дзеркала, система моніторингу сліпих зон дзеркал, система розпізнавання дорожніх знаків і багато іншого.SPACETOURER ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Навігація CONNECT NAV

Нова навігаційна система CONNECT NAV пропонує покращений інтерфейс і більш докладні карти, масштабування карти двома пальцями, 3D-об'ємні зображення, голосове управління рядом функцій.

 

Функція MIRROR SCREEN

Хочете послухати музику зі свого смартфона або побудувати маршрут? Немає нічого простіше і інтуїтивно системи Дзеркало екрану. Все сумісні програми можуть відображатися на 7-дюймовому дисплеївашого автомобіля. Система екрану дзеркала працює з Apple, CarPlayTM і MirrorLink®. Практично і зручно, чи не так?

 

Проекція на лобовому склі

Citroën Розробив висувною голови вгору дисплей, який дозволяє проектувати важливу інформацію про поїздку в вигляді кольорових знаків і покажчиків на висувний дисплей якраз на лінії погляду водія. Без винятків - ваш погляд не відволікається від дороги!


 


ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ БЕЗПЕКИ ПАСАЖИРІВ

Адаптивний круїз-контрольАдаптивний круїз-контроль дозволяє підлаштувати швидкість автомобіля під швидкість попереду транспортного засобу. Система може автоматично сповільнювати автомобіль до 20 км / г.

Моніторинг "сліпих зон" дзеркал

Система моніторингу «сліпих зон» дзеркал інформує водія про наявність перешкоди в "сліпій зоні" за допомогою помаранчевого світлодіода в кутку зовнішнього бічного дзеркала заднього виду. Дана система використовує чотири сенсора в бамперах і працює в діапазоні швидкостей від 12 км / год до 140 км / год.

Розпізнавання дорожніх знаків

Справжній прорив у системах допомоги водієві! Камера у верхній частині лобового скла зчитує дорожні знаки, щоб надавати водієві актуальну інформацію про умови руху. Коли камера розпізнає знаки обмеження швидкості, достатньо лише натиснути кнопку, щоб прийняти інформацію і знизити швидкість до зазначеного на знаку ліміту.

Активне Гальмування Active Brake безпеки

Знижує ризик аварії та травмування, завдяки розпізнаванню ситуації на дорозі за допомогою камери у верхній частині лобового скла і функції автоматичного гальмування.
- На швидкості 0-30 км / год - система допомагає уникнути аварії і удару об стаціонарні або рухомі об'єкти;
- Більше 30 км / год - дозволяє знизити швидкість перед ударом, зменшуючи наслідки ДТП.

 
Доступ Hands-Free 

Ексклюзивна для даного сегмента функція дозволяє відкривати і закривати бічні двері навіть, коли руки зайняті. Потрібно просто провести стопою під кутом заднього бампера, і бічні двері відкриються безконтактно. Управляти дверима можна також з кабіни водія, що дуже зручно, щоб пасажирам не доводилося відкривати або закривати двері зсередини.

ДВИГУНИ: ПОТУЖНІСТЬ І ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Будучи мінівеном високого класу Citroën SpaceTourer пропонує тільки самі передові і потужні двигуни. Завдяки сучасній продуманій конструкції моторів (турбіна, інтеркулер, система уприскування палива під високим тиском HDi), вони споживають мінімум палива і відповідають жорстким екологічним нормам Євро 5. При цьому сучасні дизелі можуть працювати в парі з МКПП або АКПП. Кращі приклади такого підходу:
- HDi 150 6-ст. МКПП;
- HDi 150 6-ст. АКПП.

«Citroen Хмельницький» - офіційний дилер Citroen

Розробка сайту