ТОВ Автолідер
Офіційний дилер Citroen
м.Хмельницький, Проспект Миру, 107/1
тел:+38 (0382) 71-86-00
   
Опис
Тест-Драйв
Відео
Прайс на 2019 р.в.
Подписка на рассылку

Опис

Новий CITROЁN С3, в якому втілені унікальні і оригінальні дизайнерські рішення. Новинка отримала зухвале зовнішнє оформлення з широкими можливостями персоналізації, які дозволяють власнику автомобіля максимально виразити себе: двоколірний варіант забарвлення кузова, вибір різного оформлення для протитуманних фар і дзеркал заднього виду, захисні накладки Airbump®, а також чотири варіанти оформлення інтер'єру. Все це явно виділяє його з потоку звичайних машин.

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Новий CITROËN C3 пропонує широкий вибір варіантів забарвлення кузова: ментоловий, білий, темно-сірий, сріблястий, червоний, чорний, помаранчевий і пісочний. Крім того, доступні комбіновані варіанти забарвлення - можна вибрати один з трьох кольорів даху: Onyx Black (чорний), Aden Red (червоний), Opal White (білий). У підсумку покупцеві є 36 комбінацій забарвлення: кожен знайде свій автомобіль за смаком!

Новий C3 пропонує широкі можливості персоналізації. Одноколірний кузов або комбіноване забарвлення? З накладками Airbumps® або без них? Який варіант обробки салону вибрати? Варіанти вибору здаються практично безмежними!

ВАРІАНТИ ОБРОБКИ ІНТЕР'ЄРУ CITROËN ADVANCED COMFORT®

Новий Citroën C3 отримав спеціальні настройки підвіски для оптимального поглинання нерівностей і збереження відмінного відчуття дороги. Але це далеко не все: в Новому Citroën

C3 застосований всеосяжний підхід до комфорту, який проявляється в усьому: неймовірно зручних сидіннях, великий панорамної даху, просторому салоні, безлічі відсіків для зберігання речей. панорамний дах

Водія і пасажирів Нового Citroën C3 обов'язково порадує світлий і просторий салон, який справляє враження єднання з захоплюючим зовнішнім світом. І цей настрій відмінно підтримує прозора панорамний дах, оснащена регульованою шторкою.

Широкі СИДІННЯ

Сидіння в Новому Citroën C3 дуже зручні. Настільки, що створюють відчуття перебування у власній вітальні! А горизонтальна передня панель підкреслює простір і ширину салону.

В цілому салон справляє не традиційно «автомобільне» враження, а задає настрій подорожей, завдяки декоративним стежках на підлокітнику і передньої панелі.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ДОПОМОГА ПРИ СТАРТ У ГОРУ

Система допомоги при старті в гору не дає автомобілю скотитися вниз на підйомах з крутизною 3% і більше, утримуючи його на місці 2 секунди після того, як водій відпустив педаль гальма.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Камера заднього виду включається автоматично при виборі передачі заднього ходу і значно спрощує маневрування: високоякісна картинка з камери передається на центральний дисплей, на який виводяться кольорові допоміжні напрямні для контролю дистанції до перешкоди.

МОНІТОРИНГ «СЛІПИХ ЗОН» ЗЕРКАЛ

У разі наявності перешкоди в «сліпій зоні» дзеркала заднього виду, дана система подасть сигнал - яскравий індикатор-піктограма в кутку правого або лівого бокового дзеркала. Тут використовується принцип, аналогічний парковочному радару; ця система допомагає помітно поліпшити безпеку при русі по завантажених швидкісних дорогах (наприклад, міські проспекти).

CITROËN ConnectedCAMTM: увага, знімаємо!

Камера Citroёn ConnectedCam ™ на Новому C3 несе новий погляд на незвичайні локації, веселі пригоди та надихаючі пейзажі. В її основі камера з високою роздільною здатністю, встановлена ​​на дзеркалі заднього виду. У фокус об'єктива камери потрапляє все, що бачить водій через лобове скло. Камера записує історію щоденних поїздок: - одним натисканням кнопки можна зробити гарне фото в дорозі і відразу поділитися ним в соціальних мережах; - Камера записує і зберігає все, що відбувається навколо автомобіля.

Новий C3 пропонується на вибір з двома екологічними бензиновими моторами, які подарують задоволення і від їзди і порадують економією палива.

«Citroen Хмельницький» - офіційний дилер Citroen

Розробка сайту